Reklama

Zgłoszenia do konkursu "Miejsce Przyjazne Seniorom" do 20 września

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: lublin.eu

Zgłoszenia do konkursu "Miejsce Przyjazne Seniorom" do 20 września  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przypominamy o trwającym naborze do ósmej edycji Konkursu ?Miejsce Przyjazne Seniorom?. Inicjatywa ma na celu wyróżnienie miejsc przyjaznych seniorom oraz promowanie podmiotów, które stosują odpowiednie rozwiązania architektoniczne, oferują różnorodne produkty, usługi i zniżki, podnosząc w ten sposób jakość życia najstarszych mieszkańców naszego miasta. Na zgłoszenia czekamy do 20 września.

Przy aplikowaniu o Certyfikat „Miejsca Przyjaznego Seniorom” należy spełniać minimum jedno z poniższych kryteriów:

  1. posiadać ofertę produktów, usług dostosowaną do potrzeb osób starszych (seniorów) lub skierowaną specjalnie do tej grupy społecznej;
  2. oferować różnego rodzaju zniżki i promocje dla osób starszych (seniorów);
  3. posiadać odpowiednie rozwiązania techniczno-budowlane służące niwelowaniu barier architektonicznych, w celu dostosowania do potrzeb osób starszych;
  4. dostrzegać potrzeby osób starszych;
  5. tworzyć i kreować miejsca, z których będą korzystały osoby starsze.
Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest wypełnienie wniosku o przyznanie Certyfikatu i jego terminowe doręczenie do siedziby Rady Seniorów Miasta Lublin (Wydział Inicjatyw i Programów Społecznych, ul. Leszczyńskiego 23, 20-068 Lublin) lub przesłanie na adres mailowy ([email protected]) z dopiskiem Konkurs „Miejsce Przyjazne Seniorom” w 2019 r.

Formularze zgłoszeniowe do Konkursu znajdują się na stronie internetowej miasta w zakładce seniorzy. Zgłoszenia może dokonać osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, osoba prawna oraz organ administracji rządowej lub samorządowej. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 września 2019 r.

Konkurs prowadzony jest nieprzerwanie od 2012 roku. Do tej pory przyznano już certyfikaty "Miejsca Przyjaznego Seniorom" 353 podmiotom. Certyfikat jest ważny przez rok czasu. Podmioty, które posiadają to wyróżnienie i chcą je kontynuować, powinny aplikować ponownie w tym roku.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE