Reklama

Zgłoś kandydata do „Nagrody Trzeciego Sektora”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: lubelskie.pl

Zgłoś kandydata do „Nagrody Trzeciego Sektora” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rada Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubelskiego zaprasza wszystkich do udziału w premierowej edycji konkursu ,,Nagroda Trzeciego Sektora\" przyznawanej za działalność w sektorze pozarządowym.

  Konkurs skierowany jest do członków organizacji, działaczy samorządowych, przedstawicieli różnych branż biznesu zaangażowanych w pracę i wspieranie działań trzeciego sektora oraz do samych organizacji pozarządowych działających na rzecz promocji i rozwoju kultury województwa lubelskiego. Do zgłaszania kandydatur zostało tylko 9 dni!


  Celem konkursu jest podkreślenie istoty działalności trzeciego sektora w lokalnych społecznościach województwa lubelskiego oraz wyróżnienie osób zaangażowanych w budowanie prawidłowych relacji między samorządem, biznesem, nauką i organizacjami pozarządowymi (czyli tzw. ,,trzecim sektorem\"). Nagrody pozwolą na wyróżnienie osób szczególnie zaangażowanych w pracę na rzecz trzeciego sektora oraz promujących działalność organizacyjną w społeczności lokalnej i poza nią, a także ukażą rangę organizacji pozarządowych.   Prawo do zgłaszania kandydatów mają jednostki samorządów terytorialnych, organizacje i instytucje społeczno-kulturalne, naukowe i gospodarcze, a także członkowie organizacji pozarządowych z województwa lubelskiego.


Uczestnicy będą oceniani w następujących kategoriach:

Kategoria I: Nagroda dla Samorządu wspierającego działania trzeciego sektora Województwa Lubelskiego 2015
Kategoria II: Nagroda dla Przedstawiciela biznesu wspierającego działalność trzeciego sektora w Województwie Lubelskim 2015
Kategoria III: Osobowość Trzeciego sektora Województwa Lubelskiego 2015 
Kategoria IV: Organizacja pozarządowa promująca trzeci sektor i województwo lubelskie 2015(Mały Ambasador)


   Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 9 września 2016 roku w trakcie Lubelskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych 2016 w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.
Zgłoszenia kandydatów do nagród można składać od 1 lipca do 29 lipca br. w zamkniętych kopertach z napisem ,,Nagroda Trzeciego Sektora\" oraz wybraną kategorią w Kancelarii Ogólnej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie (I piętro) lub w formie listownej na adres: CSK, Plac Teatralny 1, 20-029 Lublin. Zgłoszenia można również wysyłać drogą mailową na adres: agnieszka.drewniak@spotkaniakultur.com


Poniżej znajdą Państwo regulamin konkursu:Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE