Reklama

Reklama

Zbliża się 11. edycja Sezonu Lublin. Będzie można zwiedzać i poznawać miasto

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Zbliża się 11. edycja Sezonu Lublin. Będzie można zwiedzać i poznawać miasto - Zdjęcie główne

Zbliża się 11. edycja Sezonu Lublin. Będzie można zwiedzać i poznawać miasto | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niedługo rozpocznie się 11. edycja Sezonu Lublin w ramach którego można poznawać miasto i wygrywać nagrody. Tegoroczna akcja potrwa dłużej.

Reklama

- Sezon Lublin od lat promuje potencjał turystyczny miasta, w tym roku dodatkowo jest szansą dla lokalnej branży turystycznej, by po trudnym czasie pandemii, na nowo zaprezentować pełną ofertę swoich usług. Mam nadzieję, że nowa odsłona wydarzenia zachęci mieszkańców i turystów do poznawania naszego miasta i spojrzenia na Lublin z nieco innej perspektywy - mówi Mariusz Banach, zastępca prezydenta Miasta Lublin ds. oświaty i wychowania.

Sezon Lublin 2022 to stała oferta 53 partnerów dostępna przez cały czas trwania akcji, podzielona na 6 kategorii: Spacerowicz – zwiedzanie miasta z przewodnikiem, Przybysz – noclegi, Smakosz – oferta lubelskich restauracji, Kustosz – zwiedzanie instytucji kultury i uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych, Atleta – atrakcje sportowe, Kolekcjoner – zakup lokalnych pamiątek.

Tegoroczna edycja Sezonu Lublin będzie jedenastą i potrwa od 1 czerwca do 31 października. Będzie można wziąć udział w zabawie z nagrodami. Uczestnik, który kupi określone produkty lub usługi u partnerów akcji, otrzyma każdorazowo naklejki do zbierania w specjalnym karnecie. 10 naklejek upoważnia do otrzymania certyfikatu "Przyjaciela Lublina”, za 30 zebranych naklejek mieszkańcy odostaną certyfikat "Znawcy Lublina”. Certyfikat upoważnia do odbioru nagród rzeczowych, zróżnicowanych w zależności od liczby zebranych naklejek. "Przyjaciel Lublina” otrzyma kubek termiczny z oryginalnym grawerem, zaś "Znawca Lublina” power bank.

- W tym roku wydłużamy czas trwania akcji i wprowadzamy nowe zasady uczestnictwa. Tegoroczna edycja łączy ze sobą aktywne poznawanie Lublina z grą polegającą na zbieraniu punktów. Do akcji można przystąpić w dowolnym momencie jej trwania, bez konieczności zapisów - mówi Marcin Kęćko, dyrektor Biura Rozwoju Turystyki Urzędu Miasta Lublin.

Karnety do zbierania punktów z pierwszą naklejką uczestnicy odbiorą u partnerów Sezonu Lublin 2022 oraz w Centrum Inspiracji Turystycznej przy ul. Jezuickiej 1-3. W tym miejscu będzie można też odebrać nagrody.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy