Reklama

Zatrzymani na gorącym uczynku

Opublikowano: pt, 9 sie 2019 12:33
Autor:

Zatrzymani na gorącym uczynku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kryminalni z Bełżyc zatrzymali na gorącym uczynku 3 sprawców kradzieży w jednym ze sklepów. Okazali się nimi obywatele Gruzji w wieku 41, 52 i 63-lat. Ponadto policjanci ujawnili w ich miejscu zamieszkania rzeczy pochodzące z szeregu kradzieży, których dopuścili się na terenie Bełżyc.

We wtorek kryminalni z Komisariatu Policji w Bełżycach zatrzymali na gorącym uczynku w jednym ze sklepów trzech sprawców kradzieży. Okazali się nimi trzej obywatele Gruzji w wieku 41, 52 i 63-lat.  Ich łupem padły okulary, zegarek i biżuteria o wartości blisko 600 zł. Wszyscy trzej trafili na komisariat.

Policjanci ustalili miejsce, gdzie mężczyźni zamieszkują. Podczas jego przeszukania funkcjonariusze ujawnili kosmetyki, ubrania, obuwie, artykuły spożywcze oraz biżuterię pochodzące z kradzieży. Okazało się, że mężczyźni na terenie Bełżyc dopuścili się szeregu kradzieży do sklepów i drogerii. Ponadto policjanci udowodnili im dokonanie kradzieży pieniędzy w kwocie 600 zł na szkodę jednego ze współlokatorów. Policjanci odzyskali całość skradzionego przez nich mienia, które wróci do właścicieli.

Wczoraj z obywatelami Gruzji przeprowadzone zostały czynności procesowe. Mężczyźni usłyszeli trzy zarzuty kradzieży, do których się przyznali i wyrazili chęć dobrowolnego poddania się karze. Ponadto zostali ukarani mandatami karnymi za kradzieże - wykroczenia w trzech sklepach w Bełżycach. Policjanci na poczet przyszłych kar zabezpieczyli od zatrzymanych mienie o wartości 4200 zł.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE