Reklama

Zapraszamy na XX Międzynarodowe Otwarte Warsztaty Teatralne „Dialogi 2015”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Radzyń Podlaski

Zapraszamy na XX Międzynarodowe Otwarte Warsztaty Teatralne „Dialogi 2015” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Radzyński Ośrodek Kultury zaprasza na XX Międzynarodowe Otwarte Warsztaty Teatralne ?Dialogi 2015?, które odbędą się w dniach 1 - 9 sierpnia 2015 w Radzyniu Podlaskim.

Oferta warsztatów skierowana jest do młodzieży w wieku 18 - 35 lat zainteresowanych teatralną przygodą twórczą oraz prowadzeniem grup teatralnych. Udział w zajęciach jest odpłatny.

Będzie to już dwudziesta jubileuszowa edycja warsztatów teatralnych z zakresu szeroko pojętego teatru. Przedmiotem działań będzie ogólnie tematyka ekspresji poprzez ruch. Wykładnią warsztatu teatralnego będzie trening sprawności aktorskiej z dużym naciskiem na fizyczność i sprawność ruchową oraz pracę z tekstem. Działania warsztatowe będą wymagały od uczestników dużej aktywności, przełamywania barier i schematów ruchowych co pozwoli na swobodne posługiwanie się swoim ciałem w procesie twórczego działania.

Uczestnicy spotkają się z elementami improwizacji ruchowej opartej na dialogu w grupie. Corocznie na zakończenia warsztatów pokazywana jest krótka sztuka teatralna, która powstaje w czasie trwania warsztatów i jej twórcami są sami uczestnicy przy udziale osób prowadzących.

Więcej na stronie Urzędu Miasta Radzyń Podlaski


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE