Reklama

Wyzwanie dla Innowacji” - szansa lubelskich startupów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Wyzwanie dla Innowacji” - szansa lubelskich startupów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po sukcesie zeszłorocznego konkursu \"Wyzwanie 90 dni\", podczas którego 60 firm skorzystało z miejsca do pracy w Akceleratorze Business Link oraz szkoleń i sesji mentoringowych z praktykami biznesu, miasto rozpoczęło nabór do następnej edycji programu pod nazwą ?Wyzwanie dla Innowacji?. Konkurs adresowany jest do najbardziej przedsiębiorczych i innowacyjnych startupów, zdeterminowanych by rozwijać swoje pomysły biznesowe.

Konkurs skierowany jest do startupów zarówno w początkowej, jak i dla tych, którzy już są w zaawansowanej fazie realizacji. Program podzielony został na dwie równoległe ścieżki: Early StartUp – program akceleracji z zakresu modelowania biznesowego, customer development, budowania MVP. Beta-StartUp – program akceleracji skupiający się na rozwoju kompetencji sprzedażowych oraz obejmujący tematykę dofinansowań oraz usprawnień modeli biznesowych.

Po 7 tygodniach intensywnych szkoleń i spotkań biznesowych uczestnicy konkursu zostaną ocenieni przez komisję konkursową, która wybierze 10 najbardziej rokujących startupów. Będą to przedsięwzięcia wykazujące największy progres, które rozwinęły w największym stopniu swój produkt. Zwycięzcy otrzymają dwumiesięczny bezpłatny pobyt w Business Link Lublin, by w dalszym ciągu pracować nad swoim pomysłem biznesowym.

Projekt jest realizowany w ramach Strategii Rozwoju Lublina na lata 2013-2020. Jego wykonawcą jest Business Link – akcelerator biznesu działający poprzez sieć dziesięciu przestrzeni w największych polskich miastach. Business Link wspiera w rozwoju firmy poprzez udostępnianie im miejsca do pracy, kontaktów oraz specjalistycznej wiedzy w formie opieki mentorskiej, szkoleń oraz wyjazdów akceleracyjnych do Doliny Krzemowej, Londynu czy Szanghaju.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 22 kwietnia na stronie: http://wyzwanie.blpoland.com/

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE