Reklama

Reklama

Wstrzymali naliczania i egzekwowania opłat w miejskich żłobkach

Opublikowano: 6 kwietnia 2020 12:48
Autor: Lublin24

Wstrzymali naliczania i egzekwowania opłat w miejskich żłobkach  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ze względu na czasowe zawieszenie działalności żłobków publicznych, będące efektem ogłoszenia w Polsce stanu epidemii, od 1 kwietnia do 30 kwietnia z możliwością wydłużenia, wstrzymane zostaje naliczanie i egzekwowanie opłat za pobyt dzieci w żłobkach publicznych przez Miejski Zespół Żłobków w Lublinie.

Reklama

Dyrektor Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie przygotuje aneksy do umów zawieranych z rodzicami o świadczenie usług opiekuńczych z uwzględnieniem art. 495 Kodeksu cywilnego.W dniu 6 kwietnia 2020 r. rodzice zostaną poinformowani telefonicznie przez dyrektorów żłobków o możliwości pobrania ze strony internetowej Zespołu wzoru aneksu do w/w umowy. Podpisany i zeskanowany aneks rodzice proszeni są o przesłanie na adres e-mail żłobka, do którego dziecko jest zapisane.  

Szczegółową informację w sprawie trybu zwolnienia z odpłatności opublikuje na swojej stronie internetowej Miejski Zespół Żłobków. Informację będzie można również uzyskać pod nr telefonu: 81 466 49 91.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.