Reklama

Wpadł dzięki pomocy mieszkanki, która rozpoznała sprawców

Opublikowano: czw, 24 mar 2016 14:40
Autor: | Zdjęcie: Policja

Wpadł dzięki pomocy mieszkanki, która rozpoznała sprawców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z IV komisariatu przedstawili zarzuty dwóm sprawcom kradzieży perfum z drogerii przy ul. Jana Sawy. W ustaleniu sprawców pomogła mieszkanka Lublina, która telefonicznie, anonimowo przekazała informację o sprawcach.

Monitoring został wcześniej zabezpieczony przez policjantów i upubliczniony na stronie Lubelskiej Policji oraz przekazany dziennikarzom. To kolejna sprawa zakończona ustaleniem sprawców i przedstawieniem im zarzutów dzięki pomocy mieszkańców. Dziękujemy za pomoc wszystkim, którzy pomagają policjantom. To dzięki takiej obywatelskiej postawie możemy wspólnie i skutecznie dbać o bezpieczeństwo w naszej okolicy.

Do kradzieży doszło 29 lutego po godzinie 14.00 przy ul. Jana Sawy. Na zabezpieczonym przez policjantów nagraniu z monitoringu sklepu widać dwóch młodych mężczyzn. Po wybraniu wody perfumowanej obaj przed dojściem do kasy rzucają się do ucieczki. Pomimo próby ujęcia sprawców przez pracowników sklepu, sprawcom udało się uciec.

Zabezpieczone nagranie zostało upublicznione na stronie Lubelskiej Policji oraz przekazane dziennikarzom. Dzięki temu mieszkanka Lublina, która rozpoznała sprawców, anonimowo przekazała informację policjantom.

Funkcjonariusze potwierdzili informację i zatrzymali dwóch mężczyzn. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 22 i 23-lat. Obaj przyznali się do winy. Dodatkowo okazało się, że 22-latek dokonał wcześniej kradzieży w drogerii przy ul. Ametystowej.

To kolejna sprawa zakończona ustaleniem sprawców i przedstawieniem im zarzutów za sprawą pomocy mieszkańców, którzy po obejrzeniu nagrania w mediach informują policjantów. Policja dziękuje za pomoc wszystkim, którzy pomagają policjantom. To dzięki takiej obywatelskiej postawie możemy wspólnie i skutecznie dbać o bezpieczeństwo w naszej okolicy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE