Reklama

Wiceprzewodniczący rady miasta zaproponował montaż wind w lubelskich przychodniach

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Wiceprzewodniczący rady miasta zaproponował montaż wind w lubelskich przychodniach - Zdjęcie główne

Wiceprzewodniczący rady miasta Stanisław Kieroński zaproponował montaż wind w lubelskich przychodniach

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości O montaż wind w przychodniach zdrowia do władz Lublina zaapelował jeden z wiceprzewodniczących rady miasta. Dzięki windom starsi i chorzy mogliby szybciej i łatwiej dotrzeć do lekarzy.

Wiceprzewodniczący rady miasta Stanisław Kieroński (klub radnych prezydenta Krzysztofa Żuka) w interpelacji do prezydenta Krzysztofa Żuka zwrócił się z prośbą o montaż wind w przychodniach zdrowia znajdujących się w budynkach należących do miasta, a podnajmowane są lekarzom na prowadzenie przychodni. Podkreslił, że wynajmujący takie lokale już od lat wnioskują o montaż wind, szczególnie w tych budynkach, gdzie gabinety są na I piętrze. Powodem prośby jest to, że dla wielu starszych i chorych pacjentów dotarcie do gabinetu jest uciążliwe, a czasem niemożliwe. 

 

- Z informacji, które posiadam, w nazym kraju realizowane są programy umożliwiające finansowanie zakupu i montażu windy osobowej w instytucjach publicznych. Takie rozwiązanie jest oczekiwane przede wszytskim przez pacjentów, którzy będą mogli swobodnie dotrzeć do lekarzy specjalistów - napisał Stanisław Kieroński. 

 

Odpowiedzi jeszcze nie ma. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE