Reklama

Włamywacz zatrzymany i aresztowany. Grozi mu do 15 lat więzienia.

Opublikowano: pon, 23 wrz 2019 22:12
Autor:

Włamywacz zatrzymany i aresztowany. Grozi mu do 15 lat więzienia. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 28-latek został zatrzymany przez lubelskich policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu. Mężczyzna na początku sierpnia włamał się do sklepu i ukradł papierosy i gotówkę. Z ustaleń policjantów wynika, że zatrzymany włamał się także do salonu fryzjerskiego w Lublinie oraz przychodni weterynaryjnej. 28-latek był już karany i odpowie w warunkach recydywy.

Jak informuje lubelska strona policji, do jednego z włamań doszło 5 sierpnia w rejonie dzielnicy Dziesiąta. Pod osłoną nocy nieznany sprawca wyłamał drzwi wejściowe sklepu, dostał się do środka i ukradł wyroby tytoniowe oraz pieniądze. Poniesione straty właściciel lokalu oszacował na kwotę ponad 40 tys. zł.


Do podobnego przestępstwa doszło z kolei 18 sierpnia w centrum Lublina. Sprawca, pokonując drzwi, dostał się z kolei do salonu fryzjerskiego. Jego łupem w tym przypadku była gotówka w kwocie 1,5 tys. zł.


Tej samej nocy policjanci otrzymali zgłoszenie o kolejnym włamaniu, tym razem do przychodni weterynaryjnej, jednak nic z niej nie ukradł, bo nie znalazł tam żadnych pieniędzy.


Sprawą włamań zajęli się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Lublinie. Ustalili tożsamość sprawcy i w miniony piątek zatrzymali go w jego mieszkaniu.


Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. 28-latek był już karany w przeszłości, więc za popełnione przestępstwa odpowie w warunkach recydywy. Grozi mu nawet do 15 lat więzienia.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE