Reklama

W Krynce powstanie zakład opiekuńczo-leczniczy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: www.lukow.ug.gov.pl

W Krynce powstanie zakład opiekuńczo-leczniczy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj podczas obrad Rady Gminy Łuków zapadła decyzja o wyrażeniu zgody na sprzedaż działki w Krynce Łukowskiej. Do końca 2016 roku powstanie tam zakład opiekuńczo-leczniczy.

17 sierpnia odbyła się Sesja Rady Gminy. Jednym z punktów programu była uchwała o wyrażeniu zgody na sprzedaż działki o powierzchni 75 arów tuż przy boisku sportowym w Krynce Łukowskiej. Jak nam powiedział wójt gminy Mariusz Osiak:  Zainteresowany kupnem działki jest Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum" z Siedlec. Do końca 2016 roku na tej działce ma powstać zakład opiekuńczo-leczniczy dla około stu pensjonariuszy. 

Oprócz tego w budynku powstanie ośrodek zdrowia oraz punkt apteczny. 

Zanim radni pochylili się nad uchwałą zezwalającą na sprzedaż działki, 2 sierpnia odbyło się spotkanie z mieszkańcami Krynki.  W spotkaniu wzięło udział około stu osób. Mieszkańcy niemal jednogłośnie przyjęli propozycję. Tylko jedna osoba wstrzymała się od głosu - mówi wójt.  Uchwała jaką podjęli radni to początek drogi. Po wyrażeniu zgody na sprzedaż, w okolicach listopada, działka zostanie sprzedana, a inwestor będzie mógł przystąpić do realizacji projektu. Inwestycja ta przyniesie miejsca pracy.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE