Reklama

Reklama

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego nagrodzony za spot o pracy szpitalnego personelu

Opublikowano: pon, 23 lis 2020 17:01
Autor: | Zdjęcie: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego nagrodzony za spot o pracy szpitalnego personelu - Zdjęcie główne

- Historia przedstawiona w filmie została opowiedziana z perspektywy pielęgniarki, która na co dzień opiekuje się pacjentami z koronawirusem - mówi Jarosław Stawiarski, Marszałek Województwa Lubelskiego | foto Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zwyciężył w konkursie spotów reklamowych pt. "Fundusze Europejskie w kadrze”. Film pokazuje pracę personelu szpitala w Białej Podlaskiej w trakcie pandemii z perspektywy oddziałowej pielęgniarki.

Reklama

Festiwal „EnergaCAMERIMAGE”

 

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych „EnergaCAMERIMAGE” jest festiwalem poświęconym sztuce autorów zdjęć filmowych, który odbywa się co roku w Polsce. W dniach 14-21 listopada w Toruniu odbyła się 28. edycja, ale ze względu na pandemię COVID-19, w całości odbył się w formule online. EnergaCAMERIMAGE obejmuje pokaz filmów fabularnych i pokaz realizacji promujących Fundusze Europejskie w Polsce. W ramach tegorocznego festiwalu odbyła się 11. edycja konkursu na najlepszy spot reklamowy pn. „Fundusze Europejskie w kadrze”. Zgłoszono 25 filmów. Jury wybierało zwycięzców w dwóch kategoriach: najlepszy klip reklamowy o tematyce ogólnej z wykorzystaniem Funduszy Europejskich oraz najlepszy klip reklamujący wsparcie z wykorzystaniem Funduszy Europejskich na cele związane z przeciwdziałaniem epidemii COVID-19.

I miejsce dla lubelskiego spotu

 

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie zgłosił spot pn. „Pandemia COVID-19 to fakt!”, który zwyciężył w II kategorii konkursowej dotyczącej wsparcia z UE. Film na zlecenie Urzędu zrealizowała firma Dog Film Studio Filmowe Paweł Nazaruk z Warszawy. Spot pokazuje pracę personelu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej w trakcie pandemii z perspektywy Janiny Dziedzic-Płandy - oddziałowej pielęgniarki.

 

- Chcieliśmy pokazać trudną pracę służb medycznych w czasie pandemii. Historia przedstawiona w filmie została opowiedziana z perspektywy pielęgniarki, która na co dzień opiekuje się pacjentami z koronawirusem - mówi Jarosław Stawiarski, Marszałek Województwa Lubelskiego. 

 

Spotów będzie więcej

 

Lubelski spot był pierwszym z serii 15. produkcji, które powstaną w ramach kampanii pokazującej efekty wdrażania Funduszy Europejskich w województwie lubelskim. Kampanię będzie można zobaczyć na profilu na Facebooku Urzędu Marszałkowskiego, kanale YouTube (Lubelskie Fundusze Europejskie) i na antenie TVP3 Lublin.

 

- Podchodzimy do promocji Funduszy Europejskich z perspektywy beneficjentów i uczestników projektów, którzy opowiadają swoje historie. Chodzi oto, aby pokazać jaki wpływ na ich życie miało wsparcie pozyskane ze środków unijnych. W realizacjach udział biorą prawdziwi beneficjenci, dlatego serdecznie im dziękuję za to, że zgodzili się wziąć udział w naszych produkcjach - dodaje Anna Brzyska, Dyrektor Departamentu Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE