Reklama

Ulica Kalinowszczyzna otwarta dla ruchu

Opublikowano: wt, 17 gru 2019 13:13
Autor: | Zdjęcie: lublin.eu

Ulica Kalinowszczyzna otwarta dla ruchu  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę, 14 grudnia, ul. Kalinowszczyzna została otwarta dla samochodów, a w poniedziałek 16 grudnia dla komunikacji zbiorowej. Linie 1, 2 i 22 będą kursowały ponownie przez ul. Kalinowszczyzna, zaś w przypadku linii 16 utrzymuje się jej kursowanie w obu kierunkach przez ul. Lwowską.

Na całym odcinku będzie obowiązywać ograniczenie prędkości do 30km/h i tymczasowa organizacja ruchu. 14 grudnia zostały zakończone roboty zabezpieczone, a teren uporządkowany w zakresie pozwalającym na użytkowanie ulicy.

Przebudowa ulicy Kalinowszczyzna obejmowała m. in. zmianę podbudowy i nawierzchni, wykonanie kanalizacji deszczowej na całym zakresie ulicy, parkingu w sąsiedztwie przychodni i 60 nowych miejsc parkingowych (w sumie po przebudowie jest ich ok. 80). Wykonane zostały pasy rowerowe po obu stronach jezdni i znajdujące się w pasie drogowym dojście do kościoła. Odnowiliśmy mury oporowe na odcinku od ul. Lwowskiej do ul. Tatarskiej. Przebudowane zostały zatoki autobusowe i chodnik, zamontowaliśmy stylizowane latarnie, wykonane według konsultacji z konserwatorem zabytków.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE