Reklama

Trwają konsultacje Programu Współpracy Lublina z organizacjami pozarządowymi

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miasta Lublin

Trwają konsultacje Programu Współpracy Lublina z organizacjami pozarządowymi - Zdjęcie główne

Trwają konsultacje Programu Współpracy Lublina z NGO. Można zgłaszać pomysły i uwagi, a organizacje mogą wziąć udział w spotkaniu. | foto Urząd Miasta Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwają konsultacje Programu Współpracy Miasta Lublin z organizacjami pozarządowymi na przyszły rok. Dokument określi zasady współpracy Miasta z NGO w 2021 roku. Zaplanowano m.in. spotkanie online.

Program Współpracy wyznacza katalog działań, które będą realizowane w kolejnym roku przez Miasto Lublin wspólnie z organizacjami pozarządowymi. W dokumencie tym wskazane są m. in. zasady przekazywania dotacji do organizacji pozarządowych oraz cele i obszary współpracy niefinansowej. 

 

- Organizacje pozarządowe to kluczowy partner w realizacji zadań miasta, a Program Współpracy wyznacza kierunki i ramy wzajemnych relacji. To bardzo ważny dokument, dlatego zależy nam na wspólnym tworzeniu jego treści - mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, zastępca prezydenta Miasta Lublin ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.

 

W środę (9 września) o godzinie 16.30 odbędzie się spotkanie on-line. W dyskusji na temat przyszłorocznego Programu Współpracy, mogą wziąć udział organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego. Link do spotkania on-line jest dostępny na stronie internetowej Urzędu Miasta Lublin.

 

Z kolei do 20 września można przesyłać uwagi, opinie i pomysły dotyczące współpracy z NGO. Wiadomości należy kierować na adres: [email protected]

 

Projekt Programu Współpracy po konsultacjach zostanie przedłożony Radzie Miasta Lublin i uchwalony do 30 listopada. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE