Reklama

Tragiczny pożar garażu - nie żyją dwie osoby!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: km.psp.lublin

Tragiczny pożar garażu - nie żyją dwie osoby! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w Lublinie przy ulicy Elektrycznej. Ogień w kompleksie garaży pojawił się kilka minut po godzinie 5:00


Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w Lublinie przy ulicy Elektrycznej. Ogień w kompleksie garaży pojawił się kilka minut po godzinie 5:00. Jeden ze świadków poinformował oficera dyżurnego policji o dużym zadymieniu. Interweniowali strażacy.

Na miejscu okazało się, że w garażu z którego wydobywał się dym mogą przebywać ludzie. Niestety drzwi były zaryglowane od wewnątrz co znacznie utrudniało akcję ratunkową. Kiedy wreszcie udało się je sforsować, ratownicy znaleźli dwóch nieprzytomnych mężczyzn. Ewakuowano ich na zewnątrz, z pomocą pospieszyli ratownicy pogotowia. Mimo reanimacji mężczyźni zmarli.

Wstępne ustalenia wskazują na zatrucie dymem. Nieznana jest tożsamość ofiar. Mężczyźni dogrzewali się piecykiem a garaż był nielegalnie przystosowany do celów mieszkalnych. Na miejscu pracują policjanci, prokurator i strażacy. Ich zadaniem jest ustalenie przyczyn tragedii.

Zmarli tragicznie mężczyźni mieli po ok. 50 lat.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE