Reklama

The Beatles przejmą Lublin!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Fan Club The Beatles w Lublinie - Reaktywacja

The Beatles przejmą Lublin! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pod koniec lipca w Lublinie po raz kolejny wybrzmią utwory Wielkiej Czwórki z Liverpoolu. Lubelscy Fani The Beatles zapraszają na Trzeci Międzynarodowy Zlot, jaki będzie miał miejsce w ostatni weekend lipca w Kozim Grodzie.

Zlot fanklubowy będzie miał miejsce w dniach 28-29 lipca 2018 r. w Hotelu Victoria przy ulicy Narutowicza. W programie organizatorzy zapowiadają spotkania z zagranicznymi gośćmi specjalnymi, prelekcje członków Fanklubu, pokazy filmowe, beatlesowskie medytacje, wystawy plastyczne oraz prezentacje płyt winylowych.

Pierwszego dnia imprezy goście połączą się online z Sylvią Bodhi Hillier – aktorką występującą w legendarnym krótkometrażowym filmie „Magical Mystery Tour” w reżyserii Beatlesów z 1967 roku (sam film również zostanie pokazany w wersji z polskimi napisami). Swoją obecnością zaszczyci także duński dziennikarz muzyczny Pier Wium. Obok niego na spotkanie przybędzie także jeden z 25 ambasadorów The Beatles Story Museum w Liverpoolu – Sergey Radchenko. Innym zaproszonym gościem jest dyrektor Radia Świdnik – Marcin Szostek – z zamiłowania kolekcjoner płyt winylowych mający na swoim koncie setki rozmów ze znanymi osobami.

Na drugi dzień przewidziano m.in. przejażdżkę specjalnym beatlesowskim autobusem po ulicach Lublina oraz spotkania w zaciszu kawiarni Hotelu Victoria. Wstęp bezpłatny.

Portal Lublin24.pl jest patronem medialnym wydarzenia.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE