Reklama

Targi Edukacyjne 2018

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: internet

Targi Edukacyjne 2018 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 15-16 marca odbędzie się czternasta edycja Targów Edukacyjnych w Lublinie, ul. Dworcowa 11.

W najbliższy czwartek 15 marca o godzinie 9 rozpoczną się Targi Edukacyjne, potrwają one do piątku 16 marca do godziny 15.  Zaprezentowane zostaną różne oferty edukacyjne skierowane do uczniów szkół podstawowych i licealnych. 

Swoje najlepsze atuty edukacyjne przedstawią m.in. szkoły z Lublina, Licea Ogólnokształcące, Technikum TEB, szkoły zawodowe, a także zaprezentuje się Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Na pewno dużym zainteresowaniem będą się również cieszyć warsztaty „Studia w Anglii” oraz wykład zachęcający do wyjazdu do Australii w celu zdobywania wiedzy i poznawania kultury. Zostaną poprowadzone warsztaty wiedzy o rynku pracy, gdzie poruszane będą tematy o planowaniu i działaniu podczas poszukiwania pracy, przedstawione zostaną oferty instytucji rynku pracy oraz uczestnicy porozmawiają o temacie dość istotnym dla młodych osób, czyli pracy za granicą. Warsztaty poprowadzi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Lublinie. 

Wśród gości swoje stanowisko zajmie Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, jedyna w Polsce instytucja z tak ogromnym doświadczeniem w zarządzaniu kilkunastoma edukacyjnymi programami europejskimi. Fundacja działa już od ponad 20 lat a temat jaki będą realizować na najbliższych targach to Erasmus +. 

Oprócz poważnych tematów i istotnych wyborów przyszłościowych nie zabraknie ciekawych atrakcji rozrywkowych. Będzie można wziąć udział w zawodach sportowych jak i zawodowych, odbędą się warsztaty pieczenia rogalików a także coś w innej dziedzinie, czyli „Kwiaty w naszym ogrodzie” oraz „Sztukateria artystyczna”. Chętne osoby będą mogły spróbować swoich sił w wizażu oraz fryzjerstwie. Bezpłatne badanie wzroku i serwis okularowy w ramach kształcenia w zawodach technik optyk zapewni Polski Instytut Kształcenia Optyków Sp. z.o.o. 

Uczestnicy Targów Edukacyjnych będą mogli wziąć udział w konkursach tj.: „Prawo jazdy za darmo”, gdzie nagrodą będzie darmowy kurs na  prawo jazdy kat. B w firmie AUTO-HOLIK oraz „Wygraj bilet do Energylandii”, do wygrania aż 20 biletów do największego w Polsce parku rozrywki. 

Targi Edukacyjne- 15 marca 2018 (czwartek) – godz. 9:00 – 16:00; 16 marca 2018 (piątek) – godz. 9:00 – 15:00; Targi Lublin SA, ul. Dworcowa 11 (hala C) WSTĘP BEZPŁATNY!Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE