Reklama

Szafing - czyli wietrzenie szaf w Lublinie!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Szafa.pl

Szafing - czyli wietrzenie szaf w Lublinie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeśli masz za dużo ciuchów, w których nie chodzisz albo po prostu nie mieszczą się w Twojej szafie - wymień lub sprzedaj je podczas SZAFINGU - Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf z szafa.pl. Być może podczas tej akcji, skompletujesz wymarzoną garderobę?

Już w najbliższą sobotę 11 czerwca Lublin włączy się do Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf z szafa.pl. Osoby chętne wymienić lub okazyjnie sprzedać swoje ubrania, będą mogły przyjść do lokalu PI X DRZWI na godzinę 12.45 (adres: Aleje Racławickie 6). Piętnaście minut później ruszy sprzedaż dla kupujących.

Zasady szafingu są bardzo proste. Wystawcy potwierdzają chęć uczestnictwa w wydarzeniu poprzez zapis za pomocą formularza oraz dokonanie wpłaty za zarezerwowanie miejsca (10 zł). Po zgłoszeniu, powinni być na miejscu 15 min przed rozpoczęciem szafingu, by rozłożyć swoje stoisko. Każdy wystawca musi zadbać we własnym zakresie o własny stojak/wieszak, na którym wyeksponuje ubrania (+ wieszaki do powieszenia ubrań).

Wszystkie przyniesione rzeczy powinny być czyste i w dobrym stanie - nie mogą być zniszczone, sprane czy mocno znoszone. Nie ma sztywno określonych zasad, co do wymiany rzeczy – każdy robi to na „własnych warunkach”. Najlepiej stosować zasadę WZN: wyszukaj (atrakcyjną rzecz), znajdź (jej właściciela), negocjuj warunki.

Wymienić i sprzedać będzie można ubrania, buty, torebki, biżuterię, dodatki, książki... czyli wszystko to, co zalega Wam w szafach, półkach i szufladach. Możesz sprzedawać swoje rzeczy, ale cena powinna być okazyjna - tylko wtedy będzie to zgodne z ideą SZAFINGU i stanie się zachętą do robienia ekologicznych „zakupów”.

Wszystkich obowiązuje zasada: Uważaj na własne rzeczy – Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy pozostawione bez opieki, zniszczone w trakcie akcji lub zagubione.


Link do wydarzenia na facebooku do kliknięcia TUTAJ.

Zapraszamy!


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE