Reklama

Reklama

Strategia Rozwoju Województwa Lubelskiego do 2030 roku. Trwają konsultacje społeczne

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Strategia Rozwoju Województwa Lubelskiego do 2030 roku. Trwają konsultacje społeczne - Zdjęcie główne

Konsultacje społeczne są prowadzone od 20 października do 25 listopada | foto Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zaczęły się konsultacje społeczne dotyczące Strategii Rozwoju Województwa Lubelskiego do 2030 roku. Mogą wziąć w nich udział m.in. samorządy, partnerzy społeczni i gospodarczy.

Reklama

Projekt Strategii Rozwoju Województwa Lubelskiego do 2030 roku jest kontynuacją programu przyjętego na lata 2014-2020 (z perspektywą do 2030 r.). To zaktualizowana strategia proponuje zmianę podejścia do programowania postępu województwa lubelskiego, w którym przyjęto model zrównoważonego rozwoju. Wizja i cele strategiczne wynikają z rozpoznania realnych i najważniejszych wyzwań, potrzeb i oczekiwań mieszkańców regionu.

 

- Zapraszam do udziału w konsultacjach społecznych. Zależy nam, aby jak największa grupa mieszkańców województwa mogła wyrazić swoje zdanie i dołożyć cegiełkę do ostatecznego kształtu i treści strategii - mówi Jarosław Stawiarski, marszałek Województwa Lubelskiego.

 

Projekt strategii oraz wszelkie informacje na temat bieżących wydarzeń dostępne są na stronie internetowej www.strategia.lubelskie.pl. Uwagi i wnioski należy zgłaszać z wykorzystaniem formularza dostępnego na wskazanej stronie internetowej: drogą elektroniczną na adres: strategia2030@lubelskie.pl lub drogą korespondencyjną na adres: Departament Strategii i Rozwoju, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin.

 

Konsultacje społeczne są prowadzone od 20 października do 25 listopada. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE