Reklama

Staszic zaprasza na dobrą zabawę

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Oleksandra Radczenko

Staszic zaprasza na dobrą zabawę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek o godz. 19 w siedzibie I liceum ogólnokształcącego na al. Racławickich 26 ruszy \"Noc w Staszicu\".

Noc z 11 na 12 marca będzie bezsenna dla uczniów i gości lubelskiego liceum imienia Staszica. Tegoroczna impreza nosi charakter nieco inny od poprzednich. Hasło przewodnie bowiem brzmi: „Kulturą może być wszystko”. Właśnie dla tego postanowiono rozszerzyć ofertę atrakcji. Tej nocy w najstarszym liceum Lublina można będzie wziąć udział w różnych warsztatach, m.in.: kuglarskich, karaoke, japońsko-chińskim miszmaszu i wielu innych. Pokaz filmów oskarowych, występy szkolnych zespołów muzycznych, a nawet porady z zakresu zdrowej żywności czekają na gości Staszica.

- Nie zamykamy się na jedną działkę – mówi Agnieszka Lewandowska, koordynator Nocy - Bawimy się od godziny 19.00 do pierwszego autobusu.

Nie zapomniano także o tych, którzy wolą aktywnie spędzać czas. Dla takich gości będą zorganizowane gry zespołowe, warsztaty zumby, praktyki jogi, a nawet gra terenowa. Całą noc będzie działać szkolna kawiarenka.

Noc w Staszicu jest imprezą otwartą. Każdy chętny może wziąć udział w zabawie. A nawet osoby niepełnoletnie, pod warunkiem, że posiadają zgodę pisemną od rodziców.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE