Reklama

SONDA ANI: Bialczanie o budżecie obywatelskim

Opublikowano:
Autor:

SONDA ANI: Bialczanie o budżecie obywatelskim - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Władze Białej Podlaskiej zaplanowały w przyszłorocznym budżecie milion złotych na budżet obywatelski. To mieszkańcy będą decydować, na co wydane zostaną te pieniądze. My spytaliśmy kilkoro z nich, o pomysły na zainwestowanie tej kwoty.

Anna (40 l.): - W pierwszej kolejności na drogi. Większość jest w opłakanym stanie, szczególnie te na obrzeżach miasta, przy domach jednorodzinnych. To mieszkańcy powinni zadecydować na co przeznaczą pieniądze z funduszu - w końcu będzie taka możliwość.
  
Martyna (16 l.): - Brakuje więcej ładnych miejsc do spotkań i odpoczynku - jest zmodernizowany park, ale to za mało. Są miejsca, które można byłoby zagospodarować i zrobić ławki, wyznaczyć ścieżki spacerowe.

Jola i Mirek (55 l.): - Na obecny amfiteatr - jest po prostu brzydki i zaniedbany. Wszystko jest do wymiany. Cała kwota funduszu na pewno na to nie wystarczy, ale można to zrobić etapami.

Emilia (28 l.): - W centrum nie ma gdzie zaparkować. Część tej kwoty można przeznaczyć na zrobienie kilku małych parkingów w centrum miasta. Poza tym brakuje placu zabaw, takiego z prawdziwego zdarzenia - np. w parku Radziwiłłowskim.

Andrzej (35 l.): - Gdybym miał decydować o wydaniu takich pieniędzy to na pewno remonty parkingów w centrum. Jest kilka miejsc, które można byłoby utwardzić i utworzyć tam parkingi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE