Reklama

Rodzice z promilami

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: nasygnale.pl

Rodzice z promilami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 3 promile alkoholu miała w organizmie matka, która nie była w stanie wytłumaczyć policjantom, gdzie znajdują się jej dzieci. Kobieta była tak pijana, że nie mogła też wymówić ich imion. Tego dnia radzyńscy policjanci jeszcze raz interweniowali wobec pijanego rodzica. Tym razem 36-latek zajmował się swoimi dziećmi, będąc w stanie nietrzeźwości.

Wczoraj po godz. 14:00 dyżurny radzyńskiej komendy został poinformowany o tym, że w miejscowości Suchowola matka trojga nieletnich dzieci nie sprawuje nad nimi opieki. W tym czasie spożywa alkohol ze swoimi znajomymi.

Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. Tam zastali 41-letnią mieszkankę gminy Wohyń. Kobieta nie była w stanie wytłumaczyć, gdzie znajdują się jej małoletnie dzieci i co robią. Była tak pijana, że nie mogła nawet podać policjantom ich imion. Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w jej organizmie - informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy radzyńskiej policji.

Policjanci razem z nią pojechali do miejsca zamieszkania, gdzie nie zastali dzieci. Odnaleźli je na terenie świetlicy wiejskiej pod opieką osoby zajmującej się nią. Trójka dzieci w wieku 13, 11 oraz 8 lat trafiła pod opiekę członka rodziny.

Tego dnia policjanci jeszcze raz interweniowali wobec nietrzeźwego rodzica. Po godz. 19:00 w miejscowości Wohyń pijany ojciec sprawował opiekę nad dwójką swoich małoletnich dzieci. 36-letni ojciec był kompletnie pijany. W związku z tym 11 i 9 letnie dzieci trafiły pod opiekę matki.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności obydwu zdarzeń. Za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE