Reklama

Reklama

Renata Laszczka - Rusek nie jest już rzecznikiem prasowym lubelskiej policji

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Renata Laszczka - Rusek nie jest już rzecznikiem prasowym lubelskiej policji - Zdjęcie główne

Renata Laszczka - Rusek nie jest już rzecznikiem prasowym lubelskiej policji | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podinsp. Renata Laszczka - Rusek - dotychczasowa rzeczniczka prasowa Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie pożegnała się ze stanowiskiem. Została naczelnikiem Wydziału Komunikacji Społecznej lubelskiej komendy.

Reklama

Dzisiaj (1 grudnia)  podinsp. Renata Laszczka - Rusek będąca od 5 lat rzecznikiem prasowym Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie oficjalnie pożegnała się z dotychczasowym stanowiskiem i dziennikarzami. 

 

- Współpracując z Państwem mogłam relacjonować i informować mieszkańców naszego województwa o działaniach policjantów garnizonu lubelskiego o sprawach i kwestiach dotyczących bezpieczeństwa mieszkańców Lubelszczyzny - napisała w komunikacie podinsp. Renata Laszczka - Rusek - Moja praca była różnorodna, wymagająca  i pełna wyzwań. Cieszę się, że mogłam poznać tak wielu wspaniałych ludzi i współpracować z nimi. Teraz przyszedł czas na zmiany, na nowe wyzwania i obowiązki. 

 

Pracę w biurze orasowym KWP zaczęła w 1999 roku, a w 2004 roku skończyła Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie, po czym przyjęto ją do służby. We wrześniu przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie utworzono Wydział Komunikacji Społecznej, którym Laszczka-Rusek kieruje. W nowym wydziale, którego jest naczelnikiem, pracuje ok. 30 osób. 

 

Obowiązki rzecznika prasowego KWP będzie teraz pełnił kom. Andrzej Fijołek z zespołu prasowego komendy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE