Reklama

Reklama

Rekrutacja na studia podyplomowe na KUL, wciąż trwa

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Koryszko KUL

Rekrutacja na studia podyplomowe na KUL, wciąż trwa - Zdjęcie główne

Studia podyplomowe na KUL skończyło już ponad 10 tys. osób. Do 15 października trwa rekrutacja | foto Tomasz Koryszko KUL

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II do 15 października prowadzi rekrutację na kierunek pielęgniarstwo oraz na studia podyplomowe, które skończyło już ponad 10 tys. osób.

Reklama

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła do 15 października prowadzi rekrutację na II stopień kierunku pielęgniarstwo. Z kolei Uniwersyteckie Centrum Rozwijania Kompetencji KUL (również do 15 października) prowadzi nabór na studia podyplomowe, które są w ofercie uczelni od 16 lat. Do wyboru jest ponad czterdzieści kierunków np. Psychoonkologia, Master of Business Administration czy Autoprezentacja – Kreowanie Wizerunku.

 

- Uniwersyteckie Centrum Rozwijania Kompetencji zapewnia swoim słuchaczom wysoką jakość kształcenia, za które odpowiada profesjonalna kadra dydaktyczna. Studia podyplomowe na naszej uczelni ukończyło już ponad 10 000 słuchaczy - mówi dr Dorota Bis, kierownik działu. 

 

Władze uczelni informują, że mocną stroną studiów podyplomowych na KUL jest wysoki standard organizacji oraz baza dydaktyczna, przy niewygórowanych cenach. Dodatkowo Uniwersyteckie Centrum Rozwijania Kompetencji dostosowuje się do potrzeb rynku pracy, reagując tym samym na oczekiwania uczestników studiów. Dlatego w tegorocznej ofercie KUL nie zabrakło studiów podyplomowych m.in. w zakresie informatyki, podatków i prawa podatkowego, oligofrenopedagogiki, psychologii transportu, mediacji sądowej i pozasądowej oraz teologiczno-katechetycznym z przygotowaniem pedagogicznym do nauczania religii. W zależności od kierunku można studiować w Lublinie, Stalowej Woli i w Sandomierzu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE