Reklama

Radny wnioskuje o dokończenie remontu ul. Uniwersyteckiej w Lublinie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Radny wnioskuje o dokończenie remontu ul. Uniwersyteckiej w Lublinie - Zdjęcie główne

Radny Zbigniew Ławniczak wnioskuje o dokończenie remontu ul. Uniwersyteckiej w Lublinie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zbigniew Ławniczak poruszył sprawę remontu drogi dojazdowej ul. Uniwersyteckiej w części od ul. Radziszewskiego do ul. Skłodowskiej. Wnioskuje o dokończenie remontu w tym miejscu.

Radny miejski Zbigniew Ławniczak (Prawo i Sprawiedliwość) w interpelacji do prezydenta Krzysztofa Żuka poruszył kwestię remontu drogi. Poinformował, że przy ul. Uniwersyteckiej po stronie parzystej w pasie drogowym należącym do miasta mimo jego próśb nadal nie wykonano remontu trawnika. Wyjaśnił, że firmy, które tam pracowały nie wykonały prac w należyty sposób. 

 

- Zdemontowano korytka odwadniające, które jedynie zasypano torfem co skutkuje brakiem odpowiedniego odprowadzenia wody deszczowej - napisał Zbigniew Ławniczak

 

Zaznaczył, że ulica jest reprezentacyjna, bo mieści się przy niej Dowództwo Wielonarodowej Brygady Dowdództwa Wojsk Lądowych LITPOLUKRBRIG oraz Muzeum Martyrologii "Pod Zegarem", które odwiedzają przedstawiciele władz z całej Polski i zagranicy oraz turyści. 

 

- Zaznaczam, że porozumiałem sie z dowódcą Wielonarodowej Brygady Dowództwa Wojsk Lądowych, po czym wykonano obrzeża oraz chodnik po stronie parzystej. Do wykonania pozostało prócz elementów wspomnianych wyżej położenie nowej powierzchni asfaltowej. Bardzo proszę o jej wykonanie. Dzięki temu remont całej ulicy zostanie ukończony oraz przywróci sie jej estettykę oraz funkcjonalność - wnioskuje Ławniczak. 

 

Radny jeszcze nie dostał odpowiedzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE