Reklama

„Przechowaj co chcesz” – amerykańskie magazyny w Lublinie [WIDEO]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: przechowajcochcesz.pl

„Przechowaj co chcesz” – amerykańskie magazyny w Lublinie [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad dwa lata temu na lubelskim rynku pojawiły się samoobsługowe magazyny do przechowywania, czynne całą dobę. Jest to pierwsza taka firma w województwie lubelskim.

Usługi firmy „Przechowaj co chcesz” w pełni wpisują się w pojęcie „self-storage”. Jest to najem specjalnie przygotowanych, samoobsługowych powierzchni magazynowych, służących do przechowywania różnych dóbr materialnych przez osoby indywidualne czy klientów biznesowych.
Branża mini przechowywalni najprężniej rozwinęła się w Stanach Zjednoczonych. Od niedawna działa także w naszym mieście.


foto. przechowajcochcesz.pl
Lubelskie magazyny „Przechowaj co chcesz” znajdują się przy ulicy Smoluchowskiego 1 i są idealnym miejscem na przechowywanie rzeczy, z którymi nie możemy się rozstać czy na które nie mamy miejsca w mieszkaniu, np. w trakcie przeprowadzki.


foto. przechowajcochcesz.pl
Do dyspozycji klientów są samoobsługowe, blaszane boksy o powierzchni 1, 4, 6, 8, 12 i 16, 22 oraz 36 m2. Istotny jest fakt, że poza użytkownikiem wynajętego magazynu, nikt inny nie posiada do niego dostępu – każdy boks zamykany jest na kłódkę, która dostępna jest wyłącznie osobie wynajmującej.

„Przechowaj co chcesz” wychodzi naprzeciw potrzebom klientów- jeżeli potrzebujesz powierzchni, która obecnie nie jest dostępna w ofercie firmy, specjalnie dla Ciebie zostanie zaprojektowany i wybudowany magazyn o dowolnych rozmiarach. Czas realizacji takiego przedsięwzięcia nie przekroczy 14 dni.


foto. przechowajcochcesz.pl
Kolejnym novum na lubelskim rynku jest możliwość przekazania palet pracownikom firmy, którzy zabezpieczą je oraz umieszczą w bezpiecznym miejscu.
Firma zapewnia także zabezpieczenie towarów, załadunek oraz transport w wyznaczone miejsce.


foto. przechowajcochcesz.pl
Wszystkie wynajmowane powierzchnie magazynowe są suche oraz wentylowane, zimą natomiast temperatura nie spada poniżej zera, co pozwala na przechowywanie w nich przeróżnych towarów. Dodatkowo każde miejsce jest monitorowane i chronione.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z właścicielami firmy „Przechowaj co chcesz”: Rafałem Jankowskim oraz Damianem Delegiewiczem.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE