Reklama

Reklama

Projekt "Błyskawice i Transparenty" w lubelskiej Galerii Labirynt

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: JN

Projekt "Błyskawice i Transparenty" w lubelskiej Galerii Labirynt - Zdjęcie główne

Na każdym Strajku Kobiet wielu uczestników ma ze sobą trasnaprenty i hasła | foto JN

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Galeria Labirynt zainicjowała akcję "Błyskawice i Transparenty", skierowaną do uczestników Strajków Kobiet, którzy na manifestacje przychodzą z transparentami i hasłami. Instytucja chce stworzyć z nich kolaż w formie instalacji.

Reklama

Od kilkunastu dni trwają protesty (tzw. Strajki Kobiet) w sprawie orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, że aborcja z powodu ciężkiwego upośledzenia płodu, jest niezgodna z polską Konstytucją. Na każdej manifestacji wielu uczestników ma ze sobą hasła i transparenty oraz błyskawice, które są symbolami Strajku KobietGaleria Labirynt wpadła na pomysł, jak wykorzystać takie materiały i przygotowała projekt "Błyskawice i Transparenty".

 

 

- Niesamowite zaangażowanie, spuszczona z wodzy fantazja i kreatywność. To właśnie chcę uwiecznić tworząc kolaż z Waszych emocji, uczuć i myśli. W formie instalacji w Galerii Labirynt. Wasze transparenty, zdjęcia, filmy. Nie pozwólmy im wylądować w koszu (tym cyfrowym, bądź tym w analogu) - zachęca Galeria Labirynt.

 

Transparenty można przynosić do Galerii Labirynt przy ul. Popiełuszki. Z kolei zdjęcia i filmy można wysyłać na adres [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE