Reklama

Program \"Misja Natura\" na antenie TVP3 Lublin

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Misja Natura

Program \"Misja Natura\" na antenie TVP3 Lublin - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od sierpnia 2016 roku na antenie TVP3 Lublin można oglądać serial przyrodniczy \"Misja Natura\". Tworzy go 12-odcinków poświęconych tajemnicom przyrody na terenie Lubelszczyzny.

Program „Misja Natura” zrealizowany przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych w ramach projektu „Misja Natura” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Serial składa się z 12-stu odcinków realizowanych w konwencji filmów podróżniczo-ekspedycyjnych, którego bohaterowie tropią i odkrywają tajemnice przyrody. Ornitolog, dr Romuald Mikusek i Małgorzata Kosik w każdym odcinku mają do wykonania specjalną misję, która wiąże się z poznawaniem obszarów Natura 2000. W różnych zakątkach Polski przekonują się, że przynależność cennych przyrodniczo terenów do tej europejskiej sieci przynosi wiele korzyści, m.in. wpływa na promocję regionu i rozwój ekoturystyki.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do oglądania premierowych odcinków serialu „Misja Natura” na antenie TVP3 Lublin we wtorki o godzinie 18.00. Na najbliższy odcinek pt. Dolina Baryczy zapraszamy już 16 sierpnia.

Więcej na stronie internetowej www.misjanatura.fwie.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE