Reklama

Poszukują świadków zdarzenia drogowego

Opublikowano: pon, 8 kwi 2019 11:32
Autor:

Poszukują świadków zdarzenia drogowego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Komenda Miejska Policji w Lublinie prowadzi postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 25 marca b.r. pod wiaduktem koło młyna Krauzego na Al. Tysiąclecia w Lublinie. Kierujący samochodem marki Volkswagen o początkowym nr rej LU, zajechał drogę kierującemu pojazdem marki Volkswagen, który w wyniku manewru obronnego wjechał w bariery rozdzielające jezdnię. Osoby, które były świadkami zdarzenia prosimy o kontakt z Policją pod nr tel.: (81) 535-53-07 lub 112.

Do zdarzenia drogowego doszło 25 marca b.r. około godz. 18:40 pod wiaduktem koło młyna Krauzego na Al. Tysiąclecia w Lublinie. Kierujący samochodem marki Volkswagen  o początkowym nr rej LU, zajechał drogę kierującemu pojazdem marki Volkswagen, który w wyniku manewru obronnego wjechał w bariery rozdzielające jezdnię. Kierujący który zajechał drogę odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby, które były świadkami zdarzenia proszone są o zgłoszenie się do Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie ul. Północna 3, pokój nr 160 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod nr tel.: (81) 535-53-07, (81) 535-57-59 lub 112.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE