Reklama

Poszukiwany mężczyzna zatrzymany przez funkcjonariusza po służbie

Opublikowano: ndz, 29 gru 2019 18:07
Autor: | Zdjęcie: lubelska.policja.gov.pl

Poszukiwany mężczyzna zatrzymany przez funkcjonariusza po służbie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjant z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego mężczyznę. Zatrzymany 41-latek był poszukiwany od obycia kary roku pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło 27 grudnia około godziny 18:00. Policjant wydziału Kryminalnego KWP jechał samochodem ulicą Krańcową w Lublinie w czasie wolnym od służby. Podczas podróży obok jednego ze sklepów zauważył mężczyznę, przypominającego osobę poszukiwaną. Podejrzenia wobec mężczyzny skłoniły funkcjonariusza do zaparkowania samochodu i podbiegnięcia do mężczyzny. Po przedstawieniu się i pokazaniu odznaki  zatrzymał podejrzanego i w trakcie tej czynności powiadomił dyżurnego III komisariatu – ten wysłał na miejsce policjantów, będących na służbie.


Wylegitymowanie mężczyzny potwierdziło doskonałe przeczucia policjanta, który nie mylił się co do swoich podejrzeń. Zatrzymanym okazał się 41-letni mieszkaniec Lublina, który poszukiwany był przez Sąd Rejonowy Lublin-Zachód do odbycia kary roku pozbawienia wolności. Mężczyzna poszukiwany był za oszustwo. Zgodnie z poleceniem sądu mężczyzna trafił do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

 UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE