Reklama

Pościg zakończony sukcesem!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KWP Lublin

Pościg zakończony sukcesem! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj przy ulicy Mełgiewskiej doszło do brutalnej kradzieży samochodu. Sprawcę rozboju w bezpośrednim pościgu zatrzymali funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Niemcach.

Wczoraj późnym wieczorem pod jednym z dyskontów przy ulicy Mełgiewskiej, do 43-letniej kobiety, która wsiadała z zakupami do swojego auta, podbiegł mężczyzna, który w sposób brutalny wyciągnął ją z auta i odjechał. Całej sytuacji przyglądał się świadek zdarzenia, który razem z poszkodowaną ruszyli w pościg za złodziejem. Właścicielka skradzionego samochodu od razu zadzwoniła na policję, po czym dyżurny skierował do działania patrole znajdujące się najbliżej miejsca zdarzenia. Sprawca rozboju wyjechał poza miasto. W miejscowości Długie, gmina Wólka porzucił auto, następnie zaczął uciekać pieszo, a na końcu próbował ukryć się w zaroślach. Wtedy do akcji wkroczyli policjanci z Komisariatu Policji w Niemcach, zatrzymali sprawcę. 

Jest nim 27-letni mieszkaniec Radomia, który jak się okazało w przeszłości był wielokrotnie karany. Odsiadywał kilkuletnie wyroki m.in.: za rozboje, kradzieże z włamaniem, a także za wprowadzanie do obrotu licznych środków odurzających. Ścigany areszt śledczy opuścił dwa miesiące temu. Przez długi czas nie nacieszy się już wolnością, ponieważ teraz odpowie w warunkach recydywy. 

Dzisiaj wobec sprawcy były wykonywane dalsze czynności procesowe. Zostanie on doprowadzony do Prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty. Grozi mu kara do 18 lat pozbawienia wolności. 

Źródło: KWP Lublin

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE