Policjanci z KMP w Lublinie otrzymali maseczki uszyte przez osadzonych

foto lubelska.policja.gov.pl

wiadomosci Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie otrzymali 500 maseczek uszytych przez osadzonych z Aresztu Śledczego w Lublinie.

RW

Opublikowano: 23 maja 2020 17:56 | Aktualizacja: 23 maja 2020 17:56

- W dobie obecnie panującej epidemii ważnym zagadnieniem jest dbanie o wspólne bezpieczeństwo, zarówno obywateli, personelu medycznego a także funkcjonariuszy podejmujących na co dzień szereg interwencji. Aby wspomóc policjantów w wypełnianiu ich codziennych obowiązków i doposażyć w środki ochronne, Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie przekazała materiał, z którego osadzeni w Areszcie Śledczym w Lublinie uszyli maseczki ochronne – podkreśla kom. Kamil Gołębiowski, Oficer Prasowy KMP w Lublinie.


Włącznie uszyto 500 maseczek, które z pewnością pomogą zachować bezpieczeństwo funkcjonariuszy podczas codziennej służby. Wczoraj nastąpiło ich przekazanie funkcjonariuszom z KMP w Lublinie.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.