Reklama

Policjanci poszukują sprawców włamania i kradzieży cennych przedmiotów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Policja

Policjanci poszukują sprawców włamania i kradzieży cennych przedmiotów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z VII komisariatu poszukują sprawców, którzy 24 września (w sobotę) włamali się do domu przy ul. Farmaceutycznej w Lublinie. Łupem padła cenna biżuteria, znaczki kolekcjonerskie, odznaczenia i urządzenia elektroniczne. Poszkodowani wycenili straty na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Do kradzieży doszło w godzinach popołudniowych. Do jednego z domów przy ul. Farmaceutycznej pod nieobecność domowników nieznani sprawcy dostali się poprzez włamanie. W ich zainteresowaniu znalazła się złota i srebrna biżuteria,  urządzenia elektroniczne, znaczki kolekcjonerskie pochodzące z różnych państw a także medale i ordery.

Łączna wartość strat, jakie ponieśli w związku z tym przestępstwem właściciele, to kwota sięgająca kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Sprawą kradzieży z włamaniem zajęli się kryminalni z siódmego komisariatu. Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu usytuowanego w niedalekiej odległości od miejsca popełnienia przestępstwa. Na nagraniu widać sylwetki dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z włamaniem i kradzieżą.

Jeden z nich ubrany jest w  niebieską czapkę z daszkiem, granatową bluzę i ciemne spodnie z białymi wstawkami. Drugi z kolei ubrany jest w czarną kurtkę z naciągniętym na głowę kapturem i ciemne spodnie. Mężczyźni niosą torbę i plecak w ciemnym kolorze.

Ktokolwiek rozpoznaje prezentowanych na zdjęciach mężczyzn, proszony jest o kontakt z Komisariatem VII Policji w Lublinie pod nr tel.: (81) 535 49 20 lub 997.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE