Reklama

Policja poszukuje złodziei perfum

Opublikowano: pt, 5 maj 2017 11:01
Autor: | Zdjęcie: Policja

Policja poszukuje złodziei perfum - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja na swojej stronie publikuje zdjęcia i nagrania przedstawiające młodych złodziei. To trzy oddzielne kradzieże, do których doszło w tej samej perfumerii znajdującej się w galerii handlowej przy ul. Lipowej w Lublinie. Sprawcy to cztery kobiety i dwaj mężczyźni. Osoby, które ich rozpoznają proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym (81 535- 48-00) lub bezpośrednio z prowadzącą postępowanie (81 535-48-30). Informację można przekazać anonimowo.

W kwietniu w galerii handlowej, w perfumerii, doszło do kilku kradzieży. Policja zabezpieczyła monitoring perfumerii, która zarejestrował trzy grupy złodziei.

Jednej z kradzieży dokonała para. Kobieta najpierw ukradła perfumy dla siebie, a następnie poszła po perfumy, które upatrzył sobie mężczyzna i schowała je do torebki. 


Do kolejnej kradzieży doszło, gdy do sklepu weszła trójka młodych ludzi (dwie kobiety i mężczyzna). Jedna z kobiet testowało produkt, a następnie przekazała mężczyźnie, który schował go pod kurtką. Po chwili druga z kobiet wyjęła perfumy z opakowania i również dała je mężczyźnie. Po 5 minutach zadowoleni wyszli ze sklepu.


Trzeciej kradzieży dokonała kobieta w wieku około 30-lat. Ukradła 100 ml tester perfum znanego producenta o wartości ponad 500 złotych.


Łącznie sprawcy kradzieży przynieśli perfumerii straty w wysokości 2 400 złotych.

Policja apeluje o pomoc. Osoby, które rozpoznają któregoś ze sprawców proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym (81 535- 48-00) lub (81 535-48-30). Informację można przekazać anonimowo!  

Źródło: KWP Lublin. 


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE