Reklama

Reklama

Zabójca brata, zabójca żony. Wśród najgroźniejszych przestępców w Unii Europejskiej są Polacy [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Publikujemy zdjęcia poszukiwanych przez Europol przestępców. Mogą przebywać w różnych częściach Europy, również w Polsce. To skrajnie niebezpieczne osoby, które mają na swoim koncie najpoważniejsze przestępstwa. Na tej niechlubnej liście są niestety również nasi rodacy. Jeżeli ich zobaczycie, nie podejmujcie żadnych działań - od razu powiadomcie Europol.

Reklama

Eurpol jest organem ścigania działającym w Unii Europejskiej - to taka międzynarodowa policja. Swoją siedzibę ma w Hadze, w Holandii.  Wspiera państwa członkowskie w walce z terroryzmem, cyberprzestępczością i innymi poważnymi oraz zorganizowanymi formami przestępczości. Współpracuje również z wieloma krajami partnerskimi spoza Unii oraz organizacjami międzynarodowymi.

Organizacja informuje, że największe zagrożenia bezpieczeństwa dla UE stanowi terroryzm, handel narkotykami i pranie brudnych pieniędzy, zorganizowane oszustwa, fałszowanie euro oraz handel ludźmi. Przyznaje, że za każdym z tych przestępstw stoją grupy, które szybko wykorzystują nowe możliwości i są odporne na tradycyjne środki ścigania.

W Europolu pracuje ponad 1000 pracowników, 220 oficerów łącznikowych, około 100 analityków kryminalnych, rocznie obsługuje ponad 40 000 międzynarodowych dochodzeń. 

W naszej galerii znajdziecie przestępców poszukiwanych przez europejski organ ścigania. Wśród nich są również Polacy. Zobaczcie, jakich przestępstw się dopuścili. 

Jeżeli rozpoznacie kogoś ze zdjęcia możecie anonimowo powiadomić o tym Europol za pośrednictwem formularza na stronie internetowej. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy