Reklama

Podwórko NIVEA w Firleju otwarte

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Radosław Czarnecki

Podwórko NIVEA w Firleju otwarte - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na ten dzień czekało wielu mieszkańców Firleja. Dziś otwarto nowy plac zabaw w centrum miejscowości, który w internetowym głosowaniu zdobyli sami mieszkańcy.

Od początku starań o plac zabaw dla Firleja minęło już kilka miesięcy. O szczegółach, zaangażowaniu mieszkańców i władz gminy mówił Dawid Tarnowski ze Stowarzyszenie "ToMyRazem", które aktywnie namawiało mieszkańców Firleja, ale również całego powiatu do głosowania.

W sumie w konkursie wzięło udział ponad 1100 lokalizacji z terenu całego kraju. Firlej z ilością ponad 60 tys. głosów znalazł się w pierwszej dwudziestce miejscowości, które wygrały plac zabaw dla swoich mieszkańców. W konkursie rywalizowały również lokalizacje w Lubartowie, ale nie zdobyły wystarczającej ilości głosów.

Po spełnieniu wszystkich wymogów formalnych, w połowie lipca rozpoczęła się budowa placu zabaw. Przygotowano teren pod budowę, osadzono wszelkie konstrukcję, ułożono trawnik i wysypano piach. Na oficjalne oddanie do użytku trzeba było poczekać jednak do dnia dzisiejszego. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonały dzieci, ich rodzice i dziadkowie.

Stowarzyszenie "ToMyRazem" dla wszystkich, którzy przybyli na otwarcie przygotowało liczne konkursy i zabawy.

Zdjęcia z otwarcia można oglądać na portalu Lubartów24.pl


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE