Reklama

Po sukces zawodowy z PUP w Lublinie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: PUP Lublin

Po sukces zawodowy z PUP w Lublinie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie zaprasza absolwentów szkół zawodowych, policealnych i techników z terenu Powiatu Lubelskiego na staże zagraniczne.

Wyjazdy organizowane są w ramach drugiej edycji projektu \"Startuj z nami po sukces zawodowy\", współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zachęcamy do udziału w projekcie, pierwsze 15 osób już w czerwcu br. weźmie udział w intensywnym kursie języka niemieckiego. Po zakończeniu kursu uczestnicy udadzą się na dwumiesięczne staże zawodowe do Niemiec, podczas których będą zdobywali doświadczenie w takich branżach jak: gastronomia, wykończenia wnętrz, mechanika samochodowa czy fryzjerstwo.

Należy zaznaczyć, że część uczestników z poprzedniej edycji projektu otrzymała nawet propozycje pracy w miejscach, w których odbywali swoje staże. Nauka zawodu w Niemczech planowana jest na okres dwóch miesięcy, a podczas samego pobytu uczestnicy mają możliwość zwiedzania i poznawania tradycji i kultury naszego zachodniego sąsiada.

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie gwarantuje uczestnikom przejazd, zakwaterowanie, wyżywienie jak również atrakcyjne kieszonkowe.

Szczegółowe informacje na temat projektu można uzyskać u koordynatora projektu - Pani Edyty Wiśniewskiej, tel. 81 745-18-15 w. 257.      

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE