Reklama

Pensjonariusze spalonego budynku DPS przy ulicy Głowackiego potrzebują pomocy. Ty też możesz dołożyć swoją cegiełkę.

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: kpt. Andrzej Szacoń

Pensjonariusze spalonego budynku DPS przy ulicy Głowackiego potrzebują pomocy. Ty też możesz dołożyć swoją cegiełkę.   - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nasi czytelnicy poinformowali nas o dwóch zbiórkach prowadzonych na rzecz pensjonariuszy, którzy stracili cały swój dobytek w pożarze DPS przy ulicy Głowackiego. Zachęcamy wszystkich do pomocy.

Pierwsza zbiórka prowadzona jest przez Parafię pw. Błogosławionego Biskupa Władysława Gorala w Lublinie, na której terenie można ofiarować wszelką pomoc. Z podanych przez organizatorów informacji najpotrzebniejsze w tej chwili są: pościel, ubrania oraz podstawowe środki czystości i higieny osobistej. Zbiórka prowadzona jest przed budynkiem Kościoła przy ul. Popiełuszki 28B.


Drugą inicjatywą jest „Zbiórka objazdowa dla podopiecznych DPS Głowackiego” – pod taką nazwą funkcjonuje również wydarzenie na Facebook’u. Organizowana jest przez społeczność Lublina, która nie jest obojętna na niedawną tragedię i chce pomóc pensjonariuszom, którzy stracili dobytek swojego życia. Tak, jak w przypadku pierwszej zbiórki najbardziej pożądane są: środki higieny osobistej, odzież, koce i pościel.  Podczas zbiórki, która odbędzie się 1 września br. odwiedzone zostaną 4 punkty w Lublinie: 

 

13:00 Parking przy E.Leclerc przy ul. Turystycznej


14:00 Parking na ul. Jana Pawła II koło Lidla, 


15:00 parking ul. Nałęczowska 2 

 

16:00 przy ul. Północnej 20 Górki Czechowskie.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE