Reklama

Parking dla kibiców pod lupą prokuratury

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Radosław Czarnecki

Parking dla kibiców pod lupą prokuratury - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Śledczy przyjrzą się sprawie budowy parkingu dla kibiców Górnika Łęczna na targowisku miejskim. Urząd Zamówień Publicznych dopatrzył się nieprawidłowości przy inwestycji.

W momencie awansu do ekstraklasy klub z Łęcznej stanął przed dylematem braku miejsc parkingowych. Policja i Górnik Łęczna o pilną pomoc zwrócili się do burmistrza, który w ekspresowym tempie zlecił przekształcenie toru motocrossowego na parking dla kibiców, tak aby na inauguracyjny mecz wszystko było gotowe.

W tym celu władze Łęcznej zleciły dwa zadania. Pierwsze to likwidacja toru sąsiadującego z targowiskiem miejskim za 130 tysięcy złotych, druga to wykonanie nawierzchni na potrzeby postoju aut i handlujących za kolejne 150 tysięcy złotych. Obie inwestycje wykonała ta sama firma.

Urząd Zamówień Publicznych uznał, że dwa zlecone przez ratusz zadania powinny stanowić przedmiot jednego przetargu, ponieważ zlecone prace mają podobny charakter i przeznaczenie oraz posiadają podobne funkcje techniczne i gospodarcze.

Teraz sprawie przyjrzy się prokuratura.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE