Reklama

Łowcy.B w Lublinie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Łowcy.B w Lublinie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w sobotę 2 kwietnia miłośnicy kabaretowych żartów będą mogli zobaczyć na żywo jedną z najpopularniejszych grup tego gatunku rozrywki. Kabaret Łowcy.B przyjedzie do Lublina ze swoim najnowszym programem. Zapraszamy w sobotę 2 kwietnia na godz. 17.00.

"Łowcy" wystąpią w ACK UMCS "Chatka Żaka" (Lublin, ul. Radziszewskiego 16)  w sobotę, 2 kwietnia br. o godz.17.00. Bilety są w cenie 35/40 zł do nabycia w Agencji Artystycznej KEREZA (ul. I Armii Wojska Polskiego 3/20 tel. 720 870 670), Kawiarni Artystycznej Le’ŻAK (ul. Radziszewskiego 16) oraz na stronach: biletynakabarety.pl  oraz kupbilecik.pl.

Łowcy.B - to kabaret działający na profesjonalnej scenie od ponad 13 lat. Swoją działalność rozpoczął mocnym akcentem, wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. Ich spektakle trudno zaliczyć do zwyczajnych występów. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i improwizacji. Obecnie Kabaret Łowcy.B występuje w składzie: Bartosz Gajda, Bartosz Góra, Maciej Szczęch oraz Sławomir Szczęch. Ich najnowszy program z 2016 r. łączy w sobie wszystkie zalety poprzednich występów.

Wydarzenie na facebooku: https://web.facebook.com/events/547013332115065/   

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE