Reklama

Reklama

Krzysztof Żuk skierował wezwanie do trzech Radnych

Opublikowano: czw, 4 cze 2020 15:37
Autor:

Krzysztof Żuk skierował wezwanie do trzech Radnych - Zdjęcie główne

Prezydent Miasta Lublin - Krzysztof Żuk

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezydent Miasta Lublin – Krzysztof Żuk skierował do trzech Radnych Miasta Lublin wezwanie do zaprzestania naruszeń dóbr osobistych oraz do usunięcia ich skutków poprzez złożenie oświadczenia.

Reklama

Treść oświadczenia, które pozwoli usunąć skutki naruszenia dóbr osobistych:


„Nieprawdziwe jest twierdzenie, że Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk wydał polecenie usunięcia drzew w pasie drogowym przy ul. Lipowej w Lublinie oraz że działanie takie zostało podjęte na zlecenie Krzysztofa Żuka w nocy (po godzinie 22-ej) dnia 31 maja 2020 roku".


W wezwaniu Prezydent Lublina dodatkowo podkreśla, że w zawiadomieniu, wysłanym przez Radnych do Prokuratury Rejonowej w Lublinie, w dniu 1 czerwca br. zostały zawarte nieprawdziwe i całkowicie bezpodstawne twierdzenia, które naruszają dobra osobiste. Zawiadomienie wysłane przez Radnych mówi, że to bezpośrednio Prezydent Lublina – Krzysztof Żuk wydał polecenie usunięcia drzew w pasie drogowym przy ul. Lipowej w Lublinie, oraz że takie działanie zostało podjęte na zlecenie Prezydenta w nocy (po godzinie 22.) dnia 31 maja 2020 roku.


Złamanie umowy przez wykonawcę prac


Dodatkowo możemy się dowiedzieć, że prace wykonane 31 maja 2020 r. w godzinach nocnych nie były w jakikolwiek sposób uzgodnione ani zaakceptowane przez Gminę Lublin. Gmina, jak i Zarząd Dróg i Mostów Lublinie, który nadzoruje inwestycję, nie otrzymali od wykonawcy tych prac zgłoszenia zamiaru prowadzenie ich w tym dniu, do czego był zobowiązany na mocy zawartej umowy.


Prezydent oczekuję oświadczenia Radnych i zapowiada spotkanie w sprawie przebudowy ul. Lipowej


Jeśli Radni nie zdecydują się na złożenie oświadczenia, Prezydent skieruję sprawę na drogę sądową, oczekując zapłaty kwoty 30 tys. zł. na cel społeczny – na rzecz Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie.


W dniu 8 czerwca o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie przedstawicieli władz Miasta Lublin z Mieszkańcami w sprawie przebudowy ul. Lipowej. Spotkanie odbędzie się w sali widowiskowej Szkoły Muzycznej im. T. Szeligowskiego przy ul. Narutowicza 32A. Ze względów epidemiologicznych liczba miejsc będzie ograniczona. Mieszkańców prosimy o zabranie ze sobą maseczek i rękawiczek ochronnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +0 / -0

    Agnie

    Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnie