Reklama

Oblał przypakowe samochody żrącą substancją

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Źródło: pixabay.com.pl

Oblał przypakowe samochody żrącą substancją - Zdjęcie główne

foto Źródło: pixabay.com.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 40 tys. zł wynoszą straty powstałe w wyniku uszkodzenia 3 samochodów zaparkowanych na ul. Związkowej w Lublinie. 35-letni mieszkaniec Świdnika oblał żrącą substancją karoserię przypadkowych pojazdów.

Do tego zdarzenia doszło pod koniec maja przy ulicy Związkowej w Lublinie. Na V komisariat stawili się trzej właściciele zaparkowanych po sąsiedzku samochodów, którzy zgłosili uszkodzenie mienia. Z informacji przekazanych policjantom wynikało, iż sprawca oblał karoserię ich pojazdów nieznaną, żrącą substancją. W skutek jego działania niemal całkowitemu zniszczeniu uległa powłoka lakiernicza. Pokrzywdzeni oszacowali straty na łączną kwotę ponad 40 tys. zł.


Sprawą zajęli się operacyjni z V komisariatu. Funkcjonariusze przeanalizowali nagrania z pobliskiego monitoringu i wytypowali sprawcę. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec Świdnika. Mężczyzna wielokrotnie karany był za przestępstwa przeciwko mieniu. Sprawca przyznał się do zarzutów w recydywie. Nie wyjawił jednak powodów swojego zachowania.


Może mu teraz grozić kara do 7,5 roku więzienia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE