Reklama

Nowe przejścia dla pieszych na ulicy Hempla

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Lublin

Nowe przejścia dla pieszych na ulicy Hempla - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od piątku piesi mogą używać dwóch nowych przejść dla pieszych wytyczonych na ulicy Hempla. Ich powstanie to efekt współpracy Miasta Lublin z partnerami społecznymi.

Władze miasta obiecały utworzenie tych przejść w lutym, gdy wraz z przedstawicielami organizacji społecznych i pozarządowych podpisywał porozumienie o współpracy w opracowywaniu Lubelskich Standardów Pieszych. Utworzenie przejścia prowadzącego bezpośrednio na plac przed Centrum Kultury było jednym z zobowiązań złożonych przez Miasto Lublin przy tej okazji.

Od piątku 22 kwietnia przejście jest dostępne do użytkowania dla pieszych. Drugie przejście zostało wytyczone w kierunku skrzyżowania ulicy Hempla z ulicą Okopową.

Miasto Lublin pracuje nad utworzeniem kolejnego przejścia dla pieszych, którego powstanie było ustalone z partnerami społecznymi przy podpisaniu deklaracji współpracy w opracowywaniu Lubelskich Standardów Pieszych. Przejście ma powstać w pobliżu ratusza, obok skrzyżowania ulicy Bajkowskiego z ulicą Lubartowską.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE