Reklama

Nowa usługa Epaki - zamów w Ikea

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: epaka.pl

Nowa usługa Epaki - zamów w Ikea - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Epaka proponuje nową usługę. Jeśli nie możesz sam dokonać zakupów w sklepie Ikea - oni zrobią to za Ciebie i przywiozą zakupy do domu.

Zamów w Ikea to nowy projekt firmy Epaka.pl. Skierowany jest do tych, którzy z różnych względów nie mogą zrobić zakupów w sklepie Ikea w Warszawie osobiście. Wystarczy wybrać towar dostępny w katalogu, złożyć zamówienie, a pracownicy Epaki wycenią koszt usługi. Dopiero po akceptacji ceny, usługa zostanie zrealizowana i zamówienie dostarczone pod wskazany adres.

Aby skorzystać z usługi wystarczy wysłać na adres ikea@epaka.pl listę zakupów utworzoną na stronie Ikea lub kody produktów Ikea, które można znaleźć w katalogach książkowych lub w internecie. Do listy zakupów należy dodać także miejscowość dostawy oraz numer telefonu odbiorcy.

Firma kurierska dysponuje katalogami papierowymi sklepu Ikea. Dostępne są w oddziałach w Łukowie, Białej Podlaskiej i Radzyniu Podlaskim.

Nie masz dużego samochodu, by przewieźć meble? Szkoda Ci czasu na \"wycieczkę\" do sklepu po serwetki i 5 świeczek? Skontaktuj się z pracownikami Epaki. Oni zrobią to za Ciebie.

Formularz zamówienia oraz internetowy katalog Ikea dostępny jest na stronie Zamów w Ikea.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE