Reklama

Nowa organizacja ruchu na skrzyżowaniu al. Solidarności, al. Sikorskiego i ul. Ducha!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Nowa organizacja ruchu na skrzyżowaniu al. Solidarności, al. Sikorskiego i ul. Ducha! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta Lublin informuje, że w nocy z 1 na 2 kwietnia wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu, która będzie obowiązywała w czasie przebudowy skrzyżowania al. Solidarności z al. Sikorskiego i ul. Generała Ducha. Zmiany potrwają przynajmniej do końca roku.

Budowa murów oporowych i nasypów przyszłych estakad, przygotowywanie placu pod podpory obiektów, wzmacnianie podłoża pod jezdnię północną al. Solidarności i przebudowa w zakresie nowego przebiegu ul. Generała Ducha i ul. Północnej wymuszą duże zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu.

Projekt tymczasowej organizacji ruchu zostanie wprowadzony w nocy z 1 na 2 kwietnia (z piątku na sobotę), a zakłada on pełne zamknięcie: ul. Generała Ducha (nie będzie dotyczyć tylko komunikacji miejskiej), ul. Północnej (na odcinku od ul. Kosmowskiej do ul. Generała Ducha) i północnej jezdni al. Solidarności na całym zakresie objętym przebudową.

W międzyczasie mieszkańcy posesji znajdujących się w obrębie remontowanych ulic otrzymają stosowne identyfikatory. Zostaną one przekazane osobom, które nie mają innej możliwości wyjazdu z posesji niż na ul. Generała Ducha. Z identyfikatorami do mieszkańców dotrze sam wykonawca. Nie należy o nie wnioskować ani udawać się do biura budowy czy Zarządu Dróg i Mostów. Identyfikatory będą przypisane do konkretnych pojazdów.

Nowa organizacja ruchu będzie obowiązywała przynajmniej do końca roku. W tym czasie wykonawca zamierza zrealizować: budowę ul. Północnej oraz ul. Generała Ducha wraz z drogą serwisową, betonowanie obu estakad, wykonać konstrukcję jezdni północnej al. Solidarności i kładki dla pieszych.

Szczegółowa organizacja ruchu pojazdów oraz pieszych jest dostępna na stronie internetowej Urzędu Miasta Lublin POD TYM ADRESEM.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE