Reklama

Nieoznakowane radiowozy BMW już w służbie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: internet

Nieoznakowane radiowozy BMW już w służbie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwa nieoznakowane radiowozy z wideorejestratorami trafiły na Lubelszczyznę. Otrzymali je policjanci z Lublina i powiatu łukowskiego.


Dwa nieoznakowane radiowozy z wideorejestratorami trafiły na Lubelszczyznę. Otrzymali je policjanci z Lublina i powiatu łukowskiego. Samochody już wyjechały do służby by zadbać o poprawę bezpieczeństwa w naszym województwie.

 

Policjanci z Lubelszczyzny otrzymali dwa nieoznakowane radiowozy BMW 330i xDrive.  Sedany z napędem 4x4 wyposażone w benzynowe silniki 2.0 turbo trafiły do policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie oraz do mundurowych z łukowskiej drogówki. Nowoczesne pojazdy pozwolą na skuteczną walkę z piratami drogowymi, bowiem nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn  wypadków drogowych.Przy tej okazji warto wspomnieć  o stanie bezpieczeństwa na drogach naszego województwa. Dzięki zaangażowaniu policjantów ruchu drogowego,  miniony rok był kolejnym, w którym utrzymaliśmy tendencję spadkową dotyczącą liczby wypadków i ofiar. W 2016 roku na Lubelszczyźnie ogółem  doszło do 1245 wypadków , w których zginęło 156 osób, a rannych zostało 1438.   To o 22 mniej ofiar śmiertelnych i 47 rannych niż w 2016.

Źródło: KWP Lublin


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE