Reklama

Reklama

Nielegalne automaty warte prawie 50 tysięcy złotych stały w Lublinie

Opublikowano:
Autor:

Nielegalne automaty warte prawie 50 tysięcy złotych stały w Lublinie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Cztery automaty służące do prowadzenia nielegalnych gier hazardowych zabezpieczyli wczoraj policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku w Lublinie. Szacowana wartość zabezpieczonych urządzeń to blisko 50 tysięcy złotych.

Reklama

Wczoraj operacyjni z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KMP w Lublinie wspólnie z funkcjonariuszami Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku w Lublinie weszli do lokalu mieszczącego się w Lublinie przy ulicy 1 Maja. Z ustaleń wynikało, że prowadzone są tam gry hazardowe bez wymaganej koncesji lub zezwolenia.

 

Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli 4 automaty służące do prowadzenia gier hazardowych bez wymaganego zezwolenia. Szacowana wartość zabezpieczonych urządzeń to około 50 tysięcy złotych. Dodatkowo podczas czynności na poczet przyszłej kary mundurowi zabezpieczyli ponad 5 tysięcy złotych. Teraz funkcjonariusze sprawdzą kto jest odpowiedzialny za zorganizowanie nielegalnych gier.

 

Zgodnie z ustawą o  grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE