Reklama

Nasze Orły Biznesu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Nasze Orły Biznesu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nami 15 jubileuszowa gala "Lubelski Orzeł Biznesu 2017" Konkurs organizowany przez Pracodawców Ziemi Lubelskiej, adresowany jest do pracodawców wyróżniających się osiągnięciami ekonomicznymi i pozytywnymi relacjami pracodawca-pracownik.

Prezentujemy tegoroczna listę laureatów.  W kategorii Przedsiębiorstwo Roku – duże statuetkę zdobyła spółka PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa, w kategorii Gospodarstwo Rolne Roku – Gospodarstwo Produkcyjno Nasienne Władysław Brzozowski, w kategorii Firma Rodzinna Roku – Polmak Makaroniarnia z Ludwina, w kategorii Przedsiębiorstwo Roku – średnie – Agit Hotel Congress & Spa. Orła Biznesu z Diamentami (a to kategoria szczególna, jak podkreślają organizatorzy) zdobyli laureaci poprzednich edycji konkursu prof. Stanisław Michałowski rektor UMCS, oraz Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji. Orła Biznesu XVlecia odebrali: Zakład Instalatorstwa Sanitarnego Zenon Śledź i Zaklady Lotnicze w Świdniku. Tytuł Osobowość Roku wspierająca Biznes trafił do rąk europosła Krzysztofa Hetmana.

Lubelski Orzeł Biznesu Pracodawców Ziemi Lubelskiej to prestiżowa nagroda przyznawana w najbardziej strategicznych dziedzinach lubelskiej gospodarki. Konkurs o Statuetkę „Lubelskiego Orła Biznesu 2017” PZL ma na celu prezentację i wszechstronna promocję najlepszych, najbardziej dynamicznych firm oraz osobowości działających w naszym województwie, a także stymulowanie pozytywnego współzawodnictwa w doskonaleniu produkcji, wprowadzaniu innowacji, podnoszeniu jakości świadczonych usług oraz w działalności na rzecz regionu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE