Reklama

Napadł bo zabrakło na papierosy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum (Łukasz Kurowski)

Napadł bo zabrakło na papierosy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj zarzut usłyszał 21-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego. Mężczyzna podejrzany jest o to, że próbując dokonać kradzieży pieniędzy i papierosów zaatakował 17-letniego mieszkańca gminy Radzyń Podlaski. Zadawał mu uderzenia rękami oraz kopał. Na podstawie rysopisu dzielnicowi wytypowali i zatrzymali sprawcę. W chwili zatrzymania mężczyzna był pijany. Kiedy wytrzeźwiał przyznał się do winy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w minioną środę w Radzyniu Podlaskim.

Po godz. 14:00 dyżurny radzyńskiej komendy został poinformowany o tym, że na terenie dworca PKS doszło do pobicia młodego chłopaka. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol. W rozmowie z funkcjonariuszami pokrzywdzony, którym okazał się, 17-letni mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski, oświadczył, że został uderzony i kopany przez nieznanego mu mężczyznę. Dodał, że idący za nim sprawca żądał od niego pieniędzy i papierosów. Nie otrzymał ich i na terenie dworca PKS ponownie zaatakował chłopaka. Po całym zajściu zbiegł z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzony oraz świadkowie podali funkcjonariuszom rysopis sprawcy, jak też drogę jego ucieczki - informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy radzyńskiej policji.

Będący na służbie dzielnicowi, słysząc korespondencję radiową, na podstawie rysopisu wytypowali sprawcę zdarzenia. Zatrzymali go, gdy ten wchodził na swoją posesję. W chwili zatrzymania był pijany. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE