Reklama

Nabór na misję gospodarczą do Chin

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wikipedia

Nabór na misję gospodarczą do Chin - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych w ramach programu GoChina rozpoczyna nabór na misję gospodarczą do Chin w dniach 9-12 czerwca 2016. W delegacji mile widziani są przedsiębiorcy z Lublina.

China-CEEC Investment and Trade Expo 2016 to targi towarów eksportowych z państw Europy Środkowej i Wschodniej. Impreza targowa odbywa się w mieście Ningbo (prowincja Zhejiang), jednym z głównych portów morskich w Chinach.

Podczas targów prezentowana będzie oferta towarów rynkowych w tym branż spożywczych. Inne mile widziane artykuły to biżuteria, kosmetyki, nowoczesne wzornictwo wyrobów rynkowych (szkło, kryształ itp.), towary konsumpcyjne codziennego użytku, dzieła sztuki, prezenty, produkty ochrony zdrowia, artykuły gospodarstwa domowego, itp.

Ponadto w ramach tegorocznej edycji targów po raz pierwszy wydzielona zostanie dodatkowa strefa - High & New Technology Fair - dedykowana produktom o wysokim zaawansowaniu technologicznym. Dla wyselekcjonowanych firm polskich PAIiIZ oferuje: bezpłatną powierzchnię targową w ramach polskiego stoiska narodowego (ok. 9 m2/firmę), urządzenie stoiska w promocyjnej cenie, rabaty w hotelach na miejscu w Ningbo, obsługę logistyczną, udział w wydarzeniach organizowanych w czasie targów i dedykowane spotkania B2B, bezpłatny dostęp do tłumaczy angielsko-chiński dla każdej firmy, uproszczone procedury odprawy towarów, bezpłatny transport towarów (na terytorium Chin) i inną pomoc przy przygotowaniu wizyty na targach.

W ramach organizacji misji gospodarczej do Chin PAIiIZ współpracuje z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Szanghaju, który zapewni wsparcie misji gospodarczej w Chinach. Więcej informacji dostępnych pod adresem: www.gochina.gov.pl/China-CEEC_Investment_and_Trade_Expo_NINGBO_2016.

Ilość bezpłatnych stoisk jest ograniczona, wyłącznie dla wyselekcjonowanych firm. Zgłoszenia należy składać do 25 marca 2016 roku poprzez formularz elektroniczny pod adresem: www.gochina.gov.pl/Ningbo_2016.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE